Wil jij graag een eigen salon starten of liever in dienst bij een salon als Schoonheidsspecialist(e)? Wil je graag bijscholen of gewoon jezelf compleet omscholen? Dan ben je bij Beautylink aan het juiste adres! Er is geen vooropleiding nodig en 0.0 ervaring! De branche voor uiterlijke verzorging en cosmetica is nog steeds een snel groeiende branche. Er bestaat dan ook grote behoefte aan goed opgeleide schoonheidsspecialisten. Wij leiden jou op tot een professionele behandelaar en zorgen ervoor dat je volledig klaar gestoomd wordt om zo snel mogelijk te starten! Nog beter, dit kan je allemaal binnen 25 weken bereiken. Dus waar wacht je nog op?!
De opleiding Schoonheidsverzorging is een opleiding op MBO niveau, waarvoor een Mavo, VMBO-TL of gelijkwaardig niveau als vooropleiding gewenst is. Het kan ook zonder vooropleiding zoals hierboven beschreven maar hiervoor is het uiteraard van belang dat je over voldoende tijd, motivatie en inzet beschikt.
Naast de lessen op school, dient u rekening te houden met gemiddeld 10 uur huiswerk per week.
Hieronder wordt verstaan zowel het leren van de theorie als het oefenen voor de praktijk.
De opleiding Schoonheidsverzorging is een opleiding van 25 weken, deze bestaat uit 12 praktijklessen die om de week wordt gegeven op maandag of dinsdag:
Tijden: 09:00 – 17:00
De opleiding start op maandag 12 september 2022
Tijdens de praktijkdagen wordt er gevraagd of je een model mee wilt nemen. De eisen waar een model aan moet voldoen zal verschillen per lesdag. Dit wordt van te voren gecommuniceerd en zal tijdens de studie uitgelegd worden.
Het studieprogramma bevat zowel theorie- als praktijkonderdelen en bestaat uit
de volgende deelkwalificaties:
1. Algemene Anatomie en Fysiologie
2. Specifieke Anatomie en Pathologie
3. Theorie van de praktijk
4. Hygiene, ARBO, Milieu en Kwaliteit
5. Ondernemingsplan
6. Proeve Gezichtsbehandeling
7. Proeve Lichaamsbehandeling
8. Proeve Cosmetische hand- en voetverzorging
Om in het bezit te komen van het Branchediploma Schoonheidsspecialist op MBO 3 niveau dient u de voorgaande deelkwalificaties te behalen.
Binnen de 25 weken durende opleiding dient u dus 5 theorietoetsen, 3 praktijktoetsen.
Inschrijfkosten: €75,00
Lesgeld: €2500,00 (Het is ook mogelijk om dit in 5 termijnen te betalen, €500,00 per maand)
Materialen / Starterspakket: €1500,00 exclusief btw
Theorietoets: Er dienen 5 theorie exa met verschillende onderdelen afgenomen te worden bij het examencentrum, elk examen kost €75,00.
Praktijktoets: Er dienen 3 praktijktoetsen met verschillende onderdelen afgenomen te worden bij het examencentrum, elk examen kost €225,00.
Tegen een meerbetaling van 15% is het ook mogelijk om de gehele opleiding in 10 maandelijkse termijnen af te betalen.
Heb je de opleiding ergens al gevolgd maar is de specialisatie niet goedgekeurd door Anbos? Geen zorgen! Wij kunnen jou helpen en je kunt de opleiding bij ons verder oppakken. Kosten hiervan zijn €1700,00.
Bij inschrijving:
inschrijfgeld € 75,-
1e termijn lesgeld € 500,-
Het is mogelijk om het bedrag voor de lessen van €2500,00 in termijnen te betalen.
Vanaf 1 september 2022 betaalt u dan 5 maandelijkse termijnen van € 500,- .
De kosten voor materialen bedraagt €1500,00 exclusief btw dit dient u voor 1 september 2022 over te maken.
Tegen een meerbetaling van 15% is het ook mogelijk om de gehele opleiding in 10 maandelijkse termijnen af te betalen.
Indien u het diploma Schoonheidsspecialist Niveau 3 behaald heeft kunt u doorleren voor Allround Schoonheidsspecialist Niveau 4 en de specialisaties.
Wilt u graag met de verzekering werken en vergoedingen ontvangen voor Acné behandelingen en/of Elektrisch Ontharen? Dan kunt u zich ook aanmelden om enkel de specialisaties te doen van de vervolgopleiding Niveau 4.
Opfrisles nodig?
Een herintrederscursus is uiteraard ook mogelijk, bij interesse plannen we dit samen in. Dit is meestal een privéles.
Kosten voor deze dag zijn € 195,00.